0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World Friendly Club Matches
RB Leipzig
۱
۱
AC Horsens
inprogress
۱۶:۳۰
AS Monaco
-
-
Cercle Brugge KSV
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien
-
-
First Vienna Fernwärme FC 1894
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Elche
۱
۰
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۳:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۴:۳۰
MSK Zilina
۱
۰
Povazska Bystrica
inprogress
۱۶:۳۰
Hannover 96
-
-
Hertha BSC Berlin
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Bohemians 1905 B
۲
۶
AC Dukla Praha
Finished
۱۵:۳۰
SKN St. Polten
-
-
TSV Hartberg
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۳
۰
SC Rheindorf Altach
inprogress
۱۷:۰۰
Blackburn Rovers
-
-
Hearts Of Midlothian FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SV Ried
۱
۱
Dynamo Ceske Budejovice
inprogress
۱۶:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Club Xelaju
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۶:۳۰
Achuapa FC
۱
۱
Antigua Guatemala
Finished
۰۰:۳۰
  Algeria U21 League 2
RC Relizane U21
۱
۱
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Kouba U21
۱
۱
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Ain M'lila U21
۰
۱
USM Annaba U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Boufarik U21
۰
۱
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
ASM Oran U21
۱
۱
Ben Aknoun U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
MC Saida U21
۱
۰
WA Tlemcen U21
Finished
۱۳:۳۰
  India Indian Super League
Odisha
-
-
Northeast United FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Egypt Premier League
Al Moqawloon Al Arab
۱
۰
Ceramica Cleopatra FC
inprogress
۱۶:۱۵
El Ismaily Sporting Club
۰
۱
Smouha
inprogress
۱۶:۱۵
  Algeria League Women
FC Bejaia (W)
۰
۰
MZ Biskra (W)
inprogress
۱۱:۳۰
ASE Alger Center (W)
۱
۱
CF Akbou (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Guelma (W)
۸
۱
AS Intissar Oran (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Czech Republic Tipsport Liga
FK Mlada Boleslav
۱
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۳:۰۰
FC Graffin Vlasim
۱
۲
Pardubice
Finished
۱۳:۰۰
FC Spartak Trnava
۱
۰
FC Zlin
Finished
۱۵:۳۰
FC Hradec Kralove
۱
۶
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۵:۳۰
Prostejov
۵
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۳:۰۰
FK AS Trencin
۰
۱
FC Zbrojovka Brno
inprogress
۱۶:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۲
۰
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Real Esteli FC
۶
۰
Matagalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
ACS Muscelul Câmpulung
۰
۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
inprogress
۱۵:۳۰
  Georgia National League 2
FC Shuqura Kobuleti
۲
۱
FC Rustavi
Finished
۱۳:۰۰
FC Merani Martvili
۴
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۳:۰۰
FC Gareji
۱
۳
Spaeri
Finished
۱۳:۰۰
Fc Merani Tbilisi
۰
۳
FC Samtredia
Finished
۱۳:۰۰
  Tanzania Premier League
Kagera Sugar
۰
۰
Ihefu FC
inprogress
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۱
۰
Namungo FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۱
۱
ACS KSE Targu Secuiesc
Finished
۱۵:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
-
-
Olimpic Zarnesti
inprogress
۱۵:۳۰
  Uganda Premier League
Onduparaka FC
۰
۲
Kampala City
Finished
۱۴:۳۰
Uganda Revenue Authority SC
۰
۰
Blacks Power
inprogress
۱۶:۳۰
Bul FC
۰
۰
Wakiso Giants FC
inprogress
۱۶:۳۰
Express SC
۰
۱
Arua Hill
inprogress
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۴
۱
FC Dinamo Bacau
inprogress
۱۵:۳۰
  Portugal League Cup, Group F
Vitoria Guimaraes
۲
۲
Belenenses
Finished
۰۰:۱۵
  Croatia 1. NL
Kustosija
۰
۲
NK Rudes Zagreb
Finished
۱۵:۳۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۲
۳
NK Solin
inprogress
۱۶:۰۰
  Guatemala Reserve League
Malacateco Reserves
۱
۰
Coban Imperial Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  India Super Division Bangalore
Bangalore Independents
۰
۲
Kodagu FC
Finished
۱۰:۰۰
FC Deccan
۱
۱
FC Agniputhra
Finished
۱۲:۰۰
  Algeria U19 League
NC Magra U19
۲
۰
IB Khemis El Khechna U19
Finished
۱۱:۳۰
CR Belouizdad U19
۰
۰
Paradou AC U19
Finished
۱۱:۳۰
  Romania Liga III, Seria 3
Farul Constanta II
۱
۱
FC Voluntari II
inprogress
۱۵:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
Beroe Stara Zagora
۰
۲
FC CSKA 1948
Finished
۱۴:۰۰
  Honduras Liga Nacional
CD Marathon
۱
۳
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
  India I-League
Churchill Brothers
۱
۱
Aizawl
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۸
۰
Armata Aurul Brad
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
Avantul Periam
۲
۱
Phoenix Buzias
Finished
۱۵:۳۰
Pobeda Star Binov
۰
۴
CSM Scolar Resita
inprogress
۱۵:۳۰
Ghiroda SI Giarmata VII
-
-
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۵:۳۰
  Egypt Division 2
El Sharqia Dokhan
۰
۰
El Entag El Harby
inprogress
۱۶:۰۰
Wady Degla
۳
۱
Al Nasr Cairo
inprogress
۱۶:۰۰
Kahraba Ismailia
۰
۱
Al Qanah
inprogress
۱۶:۰۰
Petrojet
۱
۲
El Sekka El Hadid SC
inprogress
۱۶:۰۰
Fayoum FC
۰
۱
Misr Lel Makasa
inprogress
۱۶:۰۰
El Obour SC
۱
۰
FC Porto Suez
inprogress
۱۶:۰۰
Mostaqbal Watan Club
۰
۱
FC Masr (ZED)
inprogress
۱۶:۰۰
  Romania Liga I
FC UTA Arad
۰
۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۱۷:۰۰
  Kuwait Federation Cup
Al-Naser
۰
۰
Al-Arabi Kuwait
inprogress
۱۶:۳۰
Al Sahel Abu Halifa
۳
۰
Al Salibikhaet
inprogress
۱۶:۳۰
  India Delhi Senior Division
Garhwal Diamond FC
۲
۵
CISF
Finished
۱۲:۳۰
Delhi Tigers
۱
۱
National United SC
Finished
۰۹:۴۵
  Romania Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۴
Viitorul Daesti
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۱
۰
Bihor Oradea
inprogress
۱۵:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Sportivo Desamparados Reserves
۲
۰
CA Union Villa Krause
Finished
۰۰:۱۵
  Bahrain Premier League
Al-Ahli Manama
-
-
Al-Hala
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Romania Liga II
CS Concordia Chiajna
۱
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۴:۳۰
  Syria Syrian Premier League
Foutoua
۱
۰
Tishreen
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۵
۰
1. FC Koln II
Finished
۱۴:۳۰
  Algeria Ligue 2
RC Kouba
-
-
GC Mascara
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AS Ain M'lila
-
-
USM Annaba
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Boufarik
-
-
NA Hussein Dey
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Olympique Medea
-
-
MCB Oued Sly
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
RC Relizane
-
-
SKAF Khemis Melina
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Ukraine Premier League
FC Chornomorets Odessa
۰
۱
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
-
-
Academia Viitorul Cluj
inprogress
۱۵:۳۰
Unirea Alba Iulia
-
-
Universitatea Alba Iulia
inprogress
۱۵:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Ilioupoli
۲
۰
Panachaiki
inprogress
۱۶:۳۰
P.A.O. Rouf
۰
۰
Irodotos
inprogress
۱۶:۳۰
  Uganda 2nd Division
Ndejje University
۰
۰
Mbarara City
inprogress
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Marines FC
۰
۳
Mukura Victory
inprogress
۱۶:۳۰
  Armenia 1. Division
Gandzasar Kapan
۱
۰
BKMA Yerevan II
Finished
۱۳:۳۰
Mika Yerevan
۰
۱
Syunik
Finished
۱۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید